MÄKLARE i Birkastan och Vasastan

Norr Mälarstrand 62
112 35 Stockholm
08-522 301 00

  • Björn Nygård

    Fastighetsmäklare läs mer 070-738 55 29 bjorn@karlssonuddare.se
  • Birgitta Sjögren

    Fastighetsmäklare / Administratör läs mer 070-494 59 30 birgitta@karlssonuddare.se
  • Malin Skoglund

    Marknadschef - Föräldraledig läs mer 070-628 11 51 malin@karlssonuddare.se
  • Andreas Tegesjö

    Fastighetsmäklare läs mer 070-897 98 48 andreas@karlssonuddare.se

MÄKLARE i Hornsbergs Strand

Franzéngatan 58
112 16 Stockholm
08-522 301 00

  • Kristoffer Eriksson

    Fastighetsmäklare läs mer 073-677 54 05 kristoffer@karlssonuddare.se
  • Christoffer Everitt

    HR-Ansvarig / Fastighetsmäklare läs mer 073-650 85 80 christoffer@karlssonuddare.se
  • Pia Lasses

    Fastighetsmäklare läs mer 073-544 16 00 pia@karlssonuddare.se
  • Eva Lundström

    Fastighetsmäklare läs mer 070-300 09 08 eva@karlssonuddare.se
  • Birgitta Sjögren

    Fastighetsmäklare / Administratör läs mer 070-494 59 30 birgitta@karlssonuddare.se

MÄKLARE på Kungsholmen

Norr Mälarstrand 62
112 35 Stockholm
08-522 301 00

  • Daniel Bergared

    Fastighetsmäklare läs mer 0707-987 987 daniel@karlssonuddare.se
  • Nils Ekmark

    Fastighetsmäklare läs mer 070-775 33 63 nils@karlssonuddare.se
  • Ingrid Frygelius

    Fastighetsmäklare läs mer 070-777 02 20 ingrid@karlssonuddare.se
  • Helen Larsson

    Fastighetsmäklare läs mer 073-595 05 00 helen@karlssonuddare.se
  • Björn Nygård

    Fastighetsmäklare läs mer 070-738 55 29 bjorn@karlssonuddare.se
  • Lil Sandberg

    Fastighetsmäklare läs mer 070-858 34 34 lil@karlssonuddare.se
  • Madeleine Santmarie

    Fastighetsmäklare läs mer 076-942 05 00 madeleine@karlssonuddare.se
  • Mats Uddare

    Fastighetsmäklare läs mer 070-736 38 66 mats@karlssonuddare.se
  • Filip Ullhag

    Fastighetsmäklare läs mer 073-399 60 82 filip@karlssonuddare.se
  • Maria Bennedich

    Administratör läs mer 070-440 24 84 maria@karlssonuddare.se

MÄKLARE på Lilla Essingen och Stora Essingen

Primusgatan 77
112 67 Stockholm
08-522 301 00

  • Sandra Agö Uggla

    Fastighetsmäklare läs mer 070-791 84 80 sandra@karlssonuddare.se
  • John Svanström

    Fastighetsmäklare läs mer 070-774 90 08 john@karlssonuddare.se
  • Andreas Tegesjö

    Fastighetsmäklare läs mer 070-897 98 48 andreas@karlssonuddare.se
  • Leif Östlund

    Fastighetsmäklare läs mer 070-990 80 66 leif@karlssonuddare.se

MÄKLARE i Saltsjöbaden

Gamla Skolvägen 36
133 35 Saltsjöbaden
08-522 301 00

  • Catharina Lager Sundberg

    VD/Fastighetsmäklare läs mer 070-895 49 67 catharina@karlssonuddare.se
  • Helen Larsson

    Fastighetsmäklare läs mer 073-595 05 00 helen@karlssonuddare.se
  • Karin Schwyzer

    Fastighetsmäklare läs mer 073-74718 97 karin.s@karlssonuddare.se
  • Andreas Tegesjö

    Fastighetsmäklare läs mer 070-897 98 48 andreas@karlssonuddare.se
  • Anna Strömberg

    Blivande fastighetsmäklare läs mer 070-689 92 89 anna@karlssonuddare.se

Kontakta mig

Vi återkommer till dig så snart som möjligt!






Karlsson & Uddare använder kakor för att tillhandahålla tjänster på vår webbsida och för att följa upp och analysera användningen av vår webbsida. Genom att använda vår webbplats accepterar du att kakor används. Du kan styra användningen av kakor i inställningarna i din webbläsare.