Karlsson & Uddare är din mäklare på Kungsholmen

Fastighetsmäklare Kungsholmen

Letar du efter en kunnig fastighetsmäklare som kan Kungsholmen innan och utan?

Kontakta oss för ditt livs viktigaste affär!

Karlsson & Uddare har varit verksamma på Kungsholmen sedan 1989. Varje år förmedlar vi flera hundra bostäder på Kungsholmen utan att tappa den personliga prägel som kommit att bli vårt signum. Här kan du läsa mer om vår försäljningsprocess.

För oss är varje försäljning unik. 96% av våra kunder kan tänkta sig att rekommendera oss till sina vänner. Det är ett riktigt bra betyg som vi är mycket stolta över!

Varmt välkommen in till vårt lokalkontor på Norr Mälarstrand 62!

Kontakta oss

Vi kan Kungsholmen!

Vi har glädjen att förmedla bostäder i en av vår huvudstads vackraste stadsdelar.

Här samsas grönområden och promenadstråk med bad- och båtliv. Grönskande Kronobergsparken samt Rålambshovsparken och Smedsuddsbadet är populära platser att sola och bada på. Promenaden längs Norr Mälarstrand tar dig hela vägen in till city eller vidare runt hela ön.

Bästa tänkbara kommunikationer med både t-bana och innerstadsbussar. Fridhemsplan, Västermalmsgallerian och Kungsholmstorg erbjuder närservice i form av banker, apotek, systembolag och affärer. I vår fantastiska stadsdel ryms även sevärdheter som Stadshuset och Rådhuset.

Karlsson & Uddares strategi har alltid varit att jobba med lokala kontor i områden som vi känner väl till. Ju mer vi vet om området vi jobbar i, desto bättre kan vi hjälpa våra kunder och få det där förtroendet som leder till att säljare får sin bostad såld till rätt pris, och att köpare hittar sitt framtida hem på en plats där de verkligen vill vara.

 

se film om oss

våra mäklare på Kungsholmen

  • Daniel Bergared

    Fastighetsmäklare läs mer 0707-987 987 daniel@karlssonuddare.se
  • Nils Ekmark

    Fastighetsmäklare läs mer 070-775 33 63 nils@karlssonuddare.se
  • Ingrid Frygelius

    Fastighetsmäklare läs mer 070-777 02 20 ingrid@karlssonuddare.se
  • Jakob Jakobsson

    Fastighetsmäklare läs mer 070-769 21 00 jakob@karlssonuddare.se
  • Helen Larsson

    Fastighetsmäklare läs mer 073-595 05 00 helen@karlssonuddare.se
  • Lil Sandberg

    Fastighetsmäklare läs mer 070-858 34 34 lil@karlssonuddare.se
  • Madeleine Santmarie

    Fastighetsmäklare läs mer 076-942 05 00 madeleine@karlssonuddare.se
  • Mats Uddare

    Fastighetsmäklare läs mer 070-736 38 66 mats@karlssonuddare.se
  • Filip Ullhag

    Fastighetsmäklare läs mer 073-399 60 82 filip@karlssonuddare.se
  • Maria Bennedich

    Administratör läs mer 070-440 24 84 maria@karlssonuddare.se

{{title}}

visa alla

Kontakta mig

Vi återkommer till dig så snart som möjligt!






Karlsson & Uddare använder kakor för att tillhandahålla tjänster på vår webbsida och för att följa upp och analysera användningen av vår webbsida. Genom att använda vår webbplats accepterar du att kakor används. Du kan styra användningen av kakor i inställningarna i din webbläsare.